Firmamız 1978 yılında Onarıcı İnşaat San.Tic.Ltd. Şti. ismi altında kurulmuştur. Onarıcı İnşaat San.Tic.Ltd. Şti.Türkiye’nin birçok bölgesinde faaliyetlerini sürdürdükten sonra 2010 yılında Onarıcı Mimarlık Mühendislik İnşaat Gayrimenkul San.Tic.Ltd.Şti olarak ismini değiştirerek müşterilerine daha fazla hizmet verebilmek için bir adım atmıştır. Ortak Değerlerimiz Müşterilerimizin kalite beklentilerini karşılamaya ve uygun çözümler bulmaya devam etmekteyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda Epoksi Zemin Kaplama, Su Yalıtımı, Yapısal Güçlendirme, Poliüretan ve Epoksi Enjeksiyon, Fireproof (Yanmaz Sıva), Alimünyum Dilatasyon profil uygulamaları ve Yapı malzemeleri satışı ile hizmet sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Siz ve sevdiklerinizin hem canını hem malını korumak amaçlı çıktığımız bu yolculukta, yapıları depreme dayanıklı hale getirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Dünyadaki tüm yenilikçi çözümleri ülkemizdeki yapılara uygulayarak daha güvenli yapılar için dönüşüm sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

İnovatif çözüm odaklı çalışarak deprem yönetmeliğinden daha önce yapılmış ya da çeşitli nedenler ile hasar görmüş binaları depreme dayanıklı, güvenilir, yaşanabilir alanlara dönüştürmeyi sağlayan Onarıcı İnşaat sektöründe ilk olma yolunda hedeflerine ulaşıyor.

onarıcı yapı güçlendirme hakkımızda